Tähista kodus lihavõttepühi!

07. Aprill 2020

Eesti Vabaõhumuuseum on loonud lihavõtete veebikursuse, mis juhatab vanade tavade ja kommetega läbi terve suure nädala. Samuti ootame kõiki huvilis osalema kauneima lihavõttemuna fotokonkursil.

Oleme koondatud mitmesuguseid kevadpühade tarkusi, videoid ja nuputamist, et pühadeootust isolatsiooniajal veidi vaheldusrikkamaks muuta. Näiteks saab teada, millal tuleb vältida kärarikkaid töid, kuidas koduste ja looduslike vahenditega mune värvida või millal hoiduda juuste kammimisest.

Kuni 19. aprillini kutsume kõiki huvilisi osalema Jänes Hanno kauneima pühademuna fotokonkursil. Konkursil osalemiseks tuleb värvida või joonistada pühademuna, pildistada oma töö üles ning saata see e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Võistlusfotosid võib postitada ka vabaõhumuuseumi Facebooki lehele. Kõikide fotode põhjal luuakse Facebooki lehele virtuaalnäitus, kus 20.-23. aprillini saab igaüks oma lemmikule hääle anda. Nii žürii kui publiku lemmik pärjatakse 24. aprillil auhindadega.

Viimati muudetud Teisipäev, 07 Aprill 2020