Lastefilm "Sipsik" ja kohtumine tegijatega

Lastefilm "Sipsik" ja kohtumine tegijatega
Algusaeg: 23. Veebruar 2020
Pühapäeval, 23. veebruaril kell 12.00 linastub kõige uuem Eesti lastefilm, kauaoodatud „Sipsik“. Pärast filmi vaatamist kohtume režissöör Meelis Arulepa ja Anu osatäitja Elo Mirt Ojaga.

Eesti lastekirjanduse üks armastatumaid kangelasi, kaltsunukk Sipsik, on saanud oma filmi, täis muusikat, seiklusi ja tõelisi tundeid. See on lugu väga erilisest ja üliarmsast elusast nukust ning õe ja venna armastusest, mis peab vastu ka kõige suurematele katsumustele. Eno Raua ja Edgar Valteri loodud vahva raamatutegelane, kellega tänaste laste emad-isad on suureks kasvanud, sümboliseerib lapsele omast siirust, uudishimu maailma vastu, vallatut meelt, kõikevõitvat sõprust ja universaalset armastust.

Kestus: 1 tund 14 minutit.

Peategelastele on oma hääle andnud Ott Sepp (Sipsik), Elo Mirt Oja (Anu), Hugo Malmsten (Mart), Hilje Murel (ema), Ago Anderson (isa), Helene Vannari (vanaema).

Südamliku animaseikluse tõi ekraanile animatsioonistuudo A Film Eesti.

Režissöörid Meelis Arulepp ja Karsten Kiilerich. Produtsendid Kristel Tõldsepp ja Anders Mastrup.

Eno Raua lasteraamatu alusel kirjutasid stsenaariumi Karsten Kiilerich ja Aina Järvine, dialoogide autor on Mihkel Raud.

Helilooja
Algusaeg:
23. Veebruar 2020
Algab:
12.00
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, PIrita tee 56
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Täispilet 6 € Sooduspilet (3-17-aastased, õpilased, tudengid, pensionärid) 4 €. Piletite eelmüük https://fienta.com/et/sipsik-filmimuuseumis
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Veebileht:
Viimati muudetud Esmaspäev, 10 Veebruar 2020
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)