PõhjaPõdra Festival koostöös Disainiööga

Algusaeg: 01. Detsember 2019
Kellele: Kõik
1.12 toimub uudses KODA Pargis (Sadama 25/3) koostöös Disainiööga PõhjaPõdra festival algusega kell 11. Festivali raames korraldame konkursi eesmärgiga valmistada taaskasutusmaterjalidest PõhjaPõder!
Kohapealseks meisterdamiseks on ette nähtud mõnus töötuba, mis on varustatud puitmaterjali jääkidega ja muude leidudega! Töötuppa on oodatud ka pisemad tegelased jõulukaunistusi valmistama, mida on soovi korral võimalik kohapeal müüa. Lisaks pakub konkursist osavõtjatele MUSI KODA kohvik kuuma jooki ja snäkki. NB! PõhjaPõdra meisterdusega võib juba kodus alustada, üheskoos saame anda viimase lihvi et teos näitusele üles seada :) Endal soovitame kaasa võtta meelepäraseid tööriistu ja keskkonnasõbralikke materjali jääke, mis võiksid meisterdamisel abiks olla. Registreeri end konkurssile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kõikidest PõhjaPõdra skulptuuridest korraldatakse näitus KODA Pargi territooriumil alates 1.12.2019 kuni 14.01.2020 ning loositakse välja erinevaid auhindu ja eripreemiad. Teoseid tulevad hindama professionaalsetest disaineritest ja KODA Pargi esindajatest koosnev zürii. Võitjad kuulutatakse välja 1.12 kl 18.00.
Loe ürituse ja auhindade kohta lisaks : https://www.facebook.com/events/2
Algusaeg:
01. Detsember 2019
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn,
Sissepääs:
Tasuta
Ootame osalisi vanuses:
Kõik
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
01. Detsember 2019
Veebileht:
Viimati muudetud Neljapäev, 28 November 2019
Soovita ka teistele :
(1 Hinne(t))