Filmi- ja teatriklubi

Filmi- ja teatriklubi
Algusaeg: 20. Mai 2020
Viimane toimumispäev: 20. Mai 2020
Kellele: 8-11
Filmimuuseum ning Teatri- ja Muusikamuuseum ootavad 8-11-aastaseid tüdrukuid ja poisse, kel huvi filmitegemise ja näitlemise vastu, liituma Filmi- ja teatriklubiga.

Ühise tegutsemise käigus leitakse sõpru ja õpitakse eneseväljendamist, suureneb loovus ja laieneb silmaring. Programm on kakskeelne – oodatud on nii eesti kui vene keelt kõnelevad lapsed.

Tutvume filmi- ja teatritegemise erinevate etappidega ja mängime need ise läbi.
Korraldame põnevaid töötubasid, külastame teatreid ja filmide võttepaiku.
Filmi- ja teatriring käib koos kord kuus iga kuu kolmandal kolmapäeval kell 15.30–17.00.
Klubis osalemise ühe korra tasu on 6 eurot ja gruppi ootame kuni 20 last.
Klubi tegevuses on nii tummfilmi-, grimmi-, kostüümi- kui teatributafooria valmistamine. Näitlemistund, filmivõtete asupaikadega tutvumine, külaskäik Draamateatrisse, animatsiooniõpe jpm
Algusaeg:
20. Mai 2020
Algab:
september 2018 .- mai 2019 15.30 - 17.00
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pirita tee 56; Müürivahe 12; Tina 23-13
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
6
Ootame osalisi vanuses:
8-11
Kes on oodatud:
Ainult laps
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
16. September 2019
Kontaktinfo:
Galina Zaitseva See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 5349 1903.
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
Eesti Ajaloomuuseum
Veebileht:

КЛУБ ТЕАТРА И КИНО

Музей кино вместе с Музеем театра и музыки приглашают детей в возрасте 8-11 лет окунуться в мир театра и кино. Клуб театра и кино ждет ребят, которые говорят как на эстонском, так и на русском языке. Это замечательная возможность укрепить знания языка и найти себе новых друзей посредством общения и веселых заданий.
Вместе познакомимся с этапами создания кино и театральных представлений, а также сами попробуем воплотить их в жизнь. Ребят ждет участие в мастер-классах, посещение театров и мест съемок разных фильмов. Встречи клуба театра и кино проводят наши музейные педагоги с поддержкой научных сотрудников, хранителей фондов и различных специалистов. Занятия в клубе театра и кино позволят ребятам расширить свой кругозор, развить творческие способности и умение выражать себя на публике.

https://www.ajaloomuuseum.ee/detyam/klub-teatra-i-kino
Дополнительная информация и регистрация: Галина Зайцева See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 53491903

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)