Beebimassaaži töötuba

Beebimassaaži töötuba
Algusaeg: 26. May 2019
Kellele: pere+ beebi või lapseootel emad, beebimassaažist huvitunud
Beebimassaaži töötoas õpime kindlaks tegema lihaspingeid, õpime beebit- ja tema kehakeelt tundma. Paneme kogu soolestiku korraliku kõhumassaažiga tööle - gaasivalud-ja gaasirohud saavad olema minevik
Beebimassaaži töötoas õpime kindlaks tegema lihaspingeid, õpime beebit- ja tema kehakeelt tundma. Paneme kogu soolestiku korraliku kõhumassaažiga tööle - gaasivalud-ja gaasirohud saavad olema minevik. Räägin beebide turvalisusest, massaažiõlidest ja päevakava loomisest. Erialased teadmised olen omandanud Londonis ja praktiseerinud ligi 7 aastat. Massaaž mida õpetan lapsevanematele läheb eestis füsioteraapia alla. Kõhumassaaž- ja hingamisharjutused täiskasvanutele. Töötuba toimub koos beebidega ja võivad osaleda mõlemad vanemad (iga lapsevanem võtab kaasa enda oma, kellel ei ole, saab minu käest massaažinuku, eelnevalt kokku lepitud). Beebid vanuses 0- kui laps käest ei põgene.
Algusaeg:
26. May 2019
Algab:
10:00-11:30
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Väike Päike Lasteklubi Tuukri 11
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
35EUR
Ootame osalisi vanuses:
pere+ beebi või lapseootel emad, beebimassaažist huvitunud
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
10. May 2019
Kontaktinfo:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
Kadi ja Beebid OÜ
Viimati muudetud Teisipäev, 30 Aprill 2019
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)