Suvi Tartu loodusmajas

Suvi Tartu loodusmajas
Algusaeg: 31. August 2018
Viimane toimumispäev: 31. August 2018
Kellele: igas
Suvi on paras aeg loodusega koos olemiseks ning looduse kohta uue avastamiseks. Tartu loodusmaja pakub selleks mitmeid võimalusi.

*Augusti alguseni leiab meilt sääski – meil on avatud mitmekülgne Urmas Tartese eestvedamisel valminud sääsenäitus, mis tutvustab nende pealtnäha tüütute tegelaste eluviise, tähtsust ökosüsteemis ning ka seda, kuidas end sääskede eest kaitsta.
*Eesti 100. juubeliaastale pühendatud H2O külastusmängu üheks punktiks on Tartu loodusmaja, kus saab lahendada ülesandeid ning leida Eesti loodusimed.
*Avatud on püsinäitus „Läbipaistev loodusmaja“, mille abil saab teada, millest loodussõbralik loodusmaja tehtud on. See näitus on kodulehel nüüdsest olemas ka virtuaaltuurina.
*Loodusmaja park on väike linnaoaas, kust leiab vaikseid nurgakesi lihtsalt olemiseks, laste tegevus- ja mängupaiku, valmivaid vilju ja õitsvaid lilli. Kui soovid suvel linnas loodust tunnetada, tule loodusmaja parki!
*Lisaks saab loodusmajas aastaringselt kogeda talveaia külluslikkust, vaadata kilpkonni, soetada keskkonnasõbralikke meeneid, korraldada üritusi ning tellida ekskursioone, õpitubasid ja koolitusi
Algusaeg:
31. August 2018
Algab:
01.06.-31.08.2018
Toimumiskoht:
Tartumaa, Tartu, Lille 10
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
2-13 €
Ootame osalisi vanuses:
igas
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Viimati muudetud Pühapäev, 15 Juuli 2018
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)