Lasteraamatu „Mina, Milda ja meister Michel“ esitlus

Lasteraamatu „Mina, Milda ja meister Michel“ esitlus
Algusaeg: 10. juuni 2018
10. juunil kell 13.00 leiab Kumu kunstimuuseumi aatriumis aset lasteraamatu „Mina, Milda ja meister Michel“ esitlus koos autorite Anti Saare ja Urmas Viigiga ning toimuvad mitmed töötoad lastele.
Eesti Kunstimuuseum on näituse „Michel Sittow. Eesti maalikunstnik Euroopa õukondades“ raames andnud välja rohkete illustratsioonidega lasteraamatu.

Raamat viib seiklema nii tänasesse päeva kui ka 500 aasta tagusesse aega, mil Michel Sittow elas, maalis ja mööda Euroopa kuningakodasid ringi rändas.

Lühitutvustus: Mattias ja Milda on kümneaastased kaksikud. Ükskord talvel lähevad nende ema-isa suusareisile ja saadavad lapsed nädalaks ema venna, onu Teedu poole. Algul tundub lastele Teedu juures igav, aga juba esimesel õhtul alustab kunstiajaloolasest onu paeluvat jutustust omaaegsest Tallinna meisterkunstnikust Michel Sittowist. Lugu poole tuhande aasta tagusest kunstnikuelust, kunagistest teemadest ja tehnikatest hoiab lapsi põnevil terve nädala. Hoogne ja humoorikas, rohkete mänguliste illustratsioonidega raamat on mõeldud lastele, kuid ka neile, kel huvi lihtsalt ammuste aegade eluolu vastu.“
Algusaeg:
10. juuni 2018
Algab:
kell 13.00-16.00
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Weizenbergi 34 / Valge 1, 10127 Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Üritus on tasuta, näitusele pääseb muuseumipiletiga.
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Korraldaja:
Kumu kunstimuuseum
Veebileht:
Veebileht:
Viimati muudetud Kolmapäev, 30 Mai 2018
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)