Muinasjutud muuseumis: Prantsuse muinasjutt

Muinasjutud muuseumis: Prantsuse muinasjutt
Algusaeg: 29. Aprill 2018
Septembrist maini ootab iga kuu viimasel pühapäeval kell 12.00 südamlik ja tark muinasjutuvestja külla 5–9-aastasi lapsi koos ema või isaga. Seekordne muinasjutuhommik toimub Kadrioru kunstimuuseumis.

Selleks et kujutada ennast ehtsas Prantsuse kuningriigis, tuleb mõelda eelkõige uhkele pidusöögile. Tavaliselt kaunistati laudu ilusate vaasidega, samuti võis neil sageli näha kuninglikus Sevres’i portselanimanufaktuuris valminud esemeid. Rikkaliku kullatisega ja säravate maalingutega kaetud nõud olid tõelised kunstiteosed, mis kaunistasid kuningate ja aadlike paleesid. Selleks et ka oma kodus pidusöögile suursugusust lisada, valmivad loovtööna rikkalike mustritega kunstitööd, mida igaüks saab koju kaasa võtta. Selle tunni muinasjutt aga räägib sellest, kas meil on ikka vaja suurt rikkust, kui ka tunded on jahedast väärismetallist.
Pileteid saab osta muuseumi kassast ja Piletilevist
Algusaeg:
29. Aprill 2018
Algab:
Kell 12.00–13.00
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Kadrioru kunstimuuseum, Weizenbergi 37, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 9 € (1 laps ja 1 täiskasvanu). Pere iga järgmise lapse pilet 3,50 € / Perehommiku 9 korra kaardi soetamisel maksab abonement 65 €
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
Kadrioru kunstimuuseum
Veebileht:
Veebileht:
Viimati muudetud Reede, 13 Aprill 2018
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)