Animapesa: Halloween

Animapesa: Halloween
Algusaeg: 21. Oktoober 2017
Kellele: Alates 4. eluaastast
Animapesasse ootame alates 4-aastaseid lapsi koos vanematega animeeritud postkaarte valmistama, mis annavad väikese multika mõõdu välja. Seekord on teemaks hingedeaeg ja Halloween.
Animapesa töötuba toimub iga kuu ühel nädalavahetusel ning on seotud ajakohase tähtpäeva või teemaga. Siin saab valmis meisterdada oma kätega ekraanil liikuva tervituse kallitele inimestele. Töötoas on eesmärgiks meisterdada koos lapsega ja teha kahe või kolme (või terve pere :)) peale valmis üks tore tervitus, mis annab lühikese animaklipi mõõdu välja. Loomulikult jõuavad kõik vahvad kaardid ka teile meilile, et saaksite neid oma kallitele edasi jagada.

Kätte hakkab jõudma hingedeaeg - aeg, kus esivanemaid meenutada ja rahu soovida. Seekord on töötoa alateemaks Halloween! Kuigi Halloween pole meile väga tuttav püha, siis 31. oktoobri saabudes tähistame hingedeaega just Halloweeniga, mis läbi aja on kasvatanud endale külge ka üsna lõbusa näo. Ega morn tasugi sel ajal olla ja mardi- ja kadripäeva ootuses võib kõrvitsa ellu kutsuda küll ning teha tutvust teistegi hingedeaja tegelastega. Ja neile hing ka sisse puhuda ;)
Algusaeg:
21. Oktoober 2017
Algab:
11:00-13:00
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pärnu mnt 154
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Kahekesi tulles kokku 18 eurot, kolmekesi 25 eurot, neljakesi 33 eurot.
Ootame osalisi vanuses:
Alates 4. eluaastast
Kes on oodatud:
Ainult koos saatjaga
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
2017-10-20
Kontaktinfo:
Registreerumiseks kirjutage aadressil eva@nukufilmilastestuudio ja andke teada mitmekesi ja kellega olete tulemas.
Korraldaja:
MTÜ Nukufilmi Lastestuudio
Veebileht:
Viimati muudetud Reede, 13 Oktoober 2017
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)