Tennisetreeningud

Tennisetreeningud
Algusaeg: 31. Mai 2017
Viimane toimumispäev: 31. Mai 2017
Kellele: Alates 4. eluaastat kuni kõrge vanuseni
Tegutseme Rene Buschi Tennisekooli nime all Rocca al Mare Tennisekeskuses. Meie koolis õpib tennist ligi 300 noormängijat, kelle seas on nii võistlussportlasi, harrastusmängijaid kui päris algajaid.
Näeme häid võimalusi ja suurt potentsiaali laste mitmekülgseks arenguks nii tennisemängu, füüsilise ettevalmistuse kui ka meeldivate vaba aja veetmise võimaluste osas.

Harrastussportlasi, kelle jaoks tennis on eelkõige tore ja tervislik vabaajaveetmise viis, on ligi 500 erinevas vanuses noort. Meie eesmärgiks on, et iga noor, kes tennist vaid oma lõbuks mängib, oskaks tunda ja nautida selle mängu võlu ja ilu, harrastaks tennist kui seltskondlikku mängu ka tulevikus ja viiks edasi tennisekultuuri kõige laiemas ning paremas mõttes. Tennisekooli lapsed saavad treeningkordade arvu valida vastavalt oma soovile ja treeneriga kokkuleppele.

Üritame igal aastal võtta juurde ka kõige pisemaid spordihuvilisi, kelle hulgast tulevikus võiksid tulla uued võistlussportlased või lihtsalt toredad tennisesõbrad. Hetkel on meie klubis umbes 150 last, vanuses 4-7 aastat, kes käivad koos 1-2 korda nädalas ja kelle treeningprotsessi korraldajaks on Birgit koos oma abilistega.
Algusaeg:
31. Mai 2017
Toimumiskoht:
Tln.Haabersti, Haabersti 5
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
http://www.tc2000.ee/Tennisekooli-oppemaksud
Ootame osalisi vanuses:
Alates 4. eluaastat kuni kõrge vanuseni
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
31. Mai 2017
Kontaktinfo:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
Rene Buschi Tennisekool
Veebileht:
Veebileht:
Kuni
31. Mai 2017 kehtib soodustus:
Kui ühest perest õpib meie koolis 2 last, kehtib mõlemale hinnasoodustus 10%.
Kolmas laps samast perest on tasuta.
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)

Viimased postitused kasutajalt Rene Buschi Tennisekool