Animapesa: jõulud

Animapesa: jõulud
Algusaeg: 17. Detsember 2016
Kellele: alates 4-aastased koos vanematega
Ootame Animapesasse alates 4-aastaseid lapsi koos vanematega animeeritud jõulukaarti valmistama. Tehke valmis vahva multikaklipp millega armsaid jõulude puhul tervitada!
Käes on jõuluaeg ja teadagi ju, et sellega käivad kaasas päkapikud ja jõulupuud, verivorstid ja hapukapsas, pohlamoos ja piparkook, mandariinid ja lumepallid. Lumepalle ei pruugi viimasel ajal just palju ümberringi vedeleda, aga jõuluks ootavad lund paljud kindlasti vähemalt sama kangesti kui kingipakke kuuse alla. Jõuluaeg on aga ka rahu-, heade tegude ja heade soovide aeg.

Häid soove saab hästi soovida sõpradele jõulukaarte saates. Eriti soojaks teeb südame, kui kaart on ise tehtud. Aga kus võib alles maru üllatus olla, kui kaardile on elu ka sisse puhutud! :)

Töötoas on eesmärgiks meisterdada koos lapsega ja teha kahe või kolme (või terve pere :)) peale valmis üks tore tervitus, mis annab lühikese animaklipi mõõdu välja. Loomulikult jõuavad kõik vahvad kaardid ka teile meilile, et saaksite neid oma kallitele edasi jagada.

Piiratud kohtade arcu tõttu palume end eelnevalt registreerida See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Algusaeg:
17. Detsember 2016
Algab:
11:00-13:00
Toimumiskoht:
, Pärnu mnt 154
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
18 eur kahekesi, 25 eur kolmekesi, 33 eur neljakesi
Ootame osalisi vanuses:
alates 4-aastased koos vanematega
Kes on oodatud:
Ainult koos saatjaga
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
2016-12-16
Kontaktinfo:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
MTÜ Nukufilmi Lastestuudio
Veebileht:
Viimati muudetud Esmaspäev, 12 Detsember 2016
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)