Perepäev "Mõtleme prügist"

Perepäev "Mõtleme prügist"
Algusaeg: 26. November 2016
Linnamuuseumi perepäev „Mõtleme prügist” kutsub inimesi juba varakult kinkide peale mõtlema ning lähenema kingituste tegemisele keskkonnasõbralikult, soodsalt ja stressivabalt.
Kava:
Lastel on kogu päeva jooksul võimalus meisterdamisnurgas taaskasutatud materjalidest lumememmesid valmistada ning osaleda otsimismängus „Leia prügi!”.

12.00–14.00 õpituba „Mõtleme prügist – ehted”. Jagame vahvaid nippe, kuidas esmapilgul prügikastimaterjalina tunduvaid esemeid taaskasutada ning nendest põnevaid ehteid teha. Osalemine alates 16. eluaastast. Hind 4 €. Eelregistreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

14.15–15.00 giidituur „Prügikastist vitriini”. Prügi tähendus on ajas muutuv. Kui keskajal kaotas kallis peeker purunedes väärtuse, siis tänapäeval saame leitud kilde kokku kleepides „üle prahi" eseme. Ekskursioonil liigume läbi linnamuuseumi püsinäituse ja avastame eri aegadel jäätmete sekka sattunud asju, mis on hiljem leidnud tee muuseumisse.

15.00–15.45 lasteekskursioon „Prügi või aare?” . Tutvume näitusega „Ajaloo prügikastist ajalukku” ning räägime lihtsalt ja illustratiivselt prügi ja raiskamise teemadel.

Päeva jooksul on avatud ka muuseumi raamatulaat.
Algusaeg:
26. November 2016
Algab:
11.00-16.00
Toimumiskoht:
, Narva mnt 23, Tartu
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Sissepääs: 2/1 €, perepääse 5 €. Maksta saab ainult sularahas.
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Viimati muudetud Teisipäev, 08 November 2016
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)