Vaheajal TTÜ muuseumisse mängima

Vaheajal TTÜ muuseumisse mängima
Algusaeg: 06. November 2016
15.10- 06.11.16 ootame lapsi ja suuremaidki mänguhuvilisi läbima seikluslikku otsimismängu “Aarded meres”. Mängida võivad kõik, olenemata vanusest, kuid väiksemad võivad vajada vanema abi.
Otsimismäng algab näituselt “Eesti energeetika” ja viib sealt edasi toidumaailma “Puder ja kapsad”, viimane sihtpunkt on nii salapärane, et seda ei saa mängijatele ette öelda.

Aardejaht on inspireeritud merekultuuriaastast ning aardeid otsitakse just sellest temaatikast. Samal ajal saab imelihtsalt selgeks, kuidas lambid põlema lähevad ja radikad soojaks saavad. Näitus “Puder ja kapsad” sukeldub laia toidumaailma, kus peale toidu saab teada nii mõndagi toidulauast ja oma kehast.

Kas energeetikat leidub mere põhjas? Kas meri toob meile toidu lauale? Aga mis on üldse aarded? Kust neid leida saab? Kas muuseumis võib ka aardeid leida? Tule ja vaata ise!

Kellel on olemas nutitelefon, saab lahendada mängu raskemat versiooni, kus tuleb osata 100 piires arvutada. Selleks peab alla laadima äpi Loquiz ja seejärel näitusel sisestada kasutajaks “Muuseum”, salasõnaks “2016” ning asuda ülesandeid lahendama. Mängu käigus saab näitus märkamatult selgeks!
Algusaeg:
06. November 2016
Algab:
15.10.16-06.11.16
Toimumiskoht:
, Akadeemia tee 1
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
1
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Veebileht:

Viimati muudetud Teisipäev, 25 Oktoober 2016
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)