Nukumeisterdamise kursus "Hing sisse!"

Nukumeisterdamise kursus "Hing sisse!"
Algusaeg: 24. Märts 2016
Kellele: 12-99-aastased
Nukufilmi Lastestuudio kevadkooli nukumeisterdamise kursusel “Hing sisse” õpitakse meisterdama nukufilmides kasutatavat ümarnukku, põigatakse dekoratsioonide maailma ja tehakse lühianimafilm.
Kes poleks kunagi nukkudega mänginud? Sipsikud, Barbie’d ja Actionmanid on laste käes lugematutesse seiklustesse sattunud ja fantaasiamaailmu läbi rännanud. Aga nukud ja mäng pole päris kindlasti ainult väikestele.

Seekordne nukumeisterdamise kursus kutsub just suuremaid, nii noori kui täiskasvanuidki ise animeeritavaid ümarnukke looma ja ellu äratama. Ümarnukk on ruumiline nukk, mis annab animafilmile juurde palju elavust ja võimaldab sügavusteravusega visuaalseid efekte luua. Ümarnuku tegemisel õpime tegema nuku kehale karkassi, voolima nuku nägu ja käsi-jalgu ning valmistame nukule ka riided. Nuku kõrval põikame ka dekoratsioonide maailma ning teeme oma nukule ühe mööblieseme. Kursuse lõpuks on igal osalejal valminud nukk, kelle loomulikult äratame ekraanil ellu ehk iga osaleja animeerib lühikese klipi oma nukuga.

Kursus on suunatud täiskasvanutele ja noortele alates 12. eluaastast.
Algusaeg:
21. Märts 2016
Toimumiskoht:
Tallinn - Kesklinn, Pärnu mnt 154
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
65 eur
Ootame osalisi vanuses:
12-99-aastased
Kes on oodatud:
Ainult laps
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
2016-03-17
Kontaktinfo:
http://www.nukufilmilastestuudio.ee/kevadkool-2016
Korraldaja:
MTÜ Nukufilmi Lastestuudio

Viimati muudetud Neljapäev, 25 Veebruar 2016
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)