Infotund "Lugemiskoeraga lugema!"

Infotund "Lugemiskoeraga lugema!"
Algusaeg: 11. Veebruar 2016
Kellele: 0-99
Neljapäeval, 11. veebruaril algusega kell 17.30 toimub Torupilli raamatukogus (Gonsiori 36) lugemiskoerte-teemaline infotund.
Koerte abil laste lugemisjulguse ja -huvi kasvatamine on nii Eestis kui maailmas laialt levinud meetod. Lugemiskoerad on sõbralikud loomad, kes heal meelel kuulavad, kuidas neile raamatut ette loetakse. Sealjuures pole tähtis, et esitus oleks sorav: koer selleks ongi, et laps saaks harjutada, ilma et tema oskustele otsest hinnangut antaks. Selline tegevus sobib hästi näiteks neile, kellel on lugema õppimise suhtes mingil põhjusel tekkinud tõrge.

Kohtumisel kõneldakse lugemiskoerte abil läbi viidava õppe põhimõtetest ja meetodist ning antakse nõu, mida peaks vanem või õpetaja teadma last koera juurde suunates. Infotunnis osalevad ka iiri setter Elba ja tema perenaine, kes alustavad Torupilli raamatukogus laste kuulamist veebruaris.

Infot Tallinna Keskraamatukogus käivate lugemiskoerte kohta saab aadressilt lastelehelt www.keskraamatukogu.ee/lasteleht (rubriigis Kutsume), infotunni ja Elba kohta aga Torupilli raamatukogust telefonil 600 9113 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Algusaeg:
11. Veebruar 2016
Algab:
17.30
Toimumiskoht:
Tallinn - Kesklinn, Torupilli raamatukogu (Gonsiori 36)
Sissepääs:
Tasuta
Ootame osalisi vanuses:
0-99
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei

Viimati muudetud Neljapäev, 28 Jaanuar 2016
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)