Loovtegevusring MUSARTO

Loovtegevusring MUSARTO
Algusaeg: 21. Jaanuar 2016
Kellele: 12-16aastased noored
Muusikaosakonna uus loovtegevusring „Musarto” on noortele suunatud ring, mis tegeleb muusikaliste oskuste ja rühma koostöö arendamisega läbi mängulise ja põneva tegevuse.
Loovusringis on väga olulisel kohal tähelepanu, kujutlusvõime, loovuse, ettevõtlikkuse ja eneseväljendusoskuse areng. Eelnev muusikaline ettevalmistus ei ole vajalik. Lisaks muusikale on ringis kasutusel ka muud väljendusvahendid – kunst, kirjutamine, argumenteerimine, liikumine.

Ringi on oodatud noored vanuses 12-16 (soovi korral ka pisut vanemad). Kohtumised hakkavad aset leidma Tallinna Keskraamatukogu peamajas Estonia pst. 8 kaks korda kuus (olenevalt üritusest kas suures saalis või muusikaosakonna videosaalis).

Ringis osalemine on tasuta.

Esimene kohtumine toimub 21.01.2016 kell 16.00 Tallinna Keskraamatukogu suures saalis.

Vajalik eelregistreerimine muusikaosakonnas, telefonil 6830912 või e-postil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ringi läbiviija Maria Kohv on lõpetanud Tallinna Ülikooli muusikateraapia erialal ja viinud varasemalt läbi loovtegevusringe Kristiine Lasteaias, Kristiine Sotsiaalmaja Eakate Päevakeskuses ja Tallinna Tugikeskuses Juks.
Algusaeg:
21. Jaanuar 2016
Algab:
16.00
Toimumiskoht:
Tallinn - Kesklinn, Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8)
Sissepääs:
Tasuta
Ootame osalisi vanuses:
12-16aastased noored
Kes on oodatud:
Ainult laps
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Kontaktinfo:
Vajalik eelregistreerimine muusikaosakonnas, telefonil 683 0912 või e-postil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Korraldaja:
Tallinna Keskraamatukogu

Viimati muudetud Neljapäev, 21 Jaanuar 2016
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)