Kodutööklubi

Kodutööklubi
Algusaeg: 25. Mai 2016
Kellele: 1.–9. klassi õpilased
Kodutööklubisse on oodatud kõik 1.–9. klassi õpilased, kes vajavad abi koduste ülesannete lahendamisel. Klubi on alates 20. jaanuarist kuni õppeaasta lõpuni avatud kolmapäeviti kell 15.00–17.00.
Klubiga võib liituda ning sealt lahkuda igal ajal ning eelregistreerimine ei ole vajalik.

Klubis aitavad raamatukoguhoidjad õigetele lahendustele jälile jõuda ning soovitavad kirjandust ja veebiressursse, mis koduste harjutuste juures kasuks tulevad, kuid ei lahenda ülesandeid õpilase eest. Kõige paremini oskavad raamatukoguhoidjad aidata järgmistes valdkondades: eesti keel ja kirjandus, inglise keel, ajalugu, inimese- ja ühiskonnaõpetus, loodusõpetus, bioloogia ja geograafia.

NB! Arvuti kasutamiseks on kindlasti vajalik kehtiv lugejakaart. Kaardi taotlemise tingimusi vaata meie veebilehelt www.keskraamatukogu.ee. Muul juhul ei ole tunnis osalemiseks vajalik Tallinna Keskraamatukogu lugejaks olemine. Küll aga on soovitav selleks hakata, sest siis on võimalik teavikuid ka koju laenata.

Lisainfo e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja telefonil 683 0914.
Algusaeg:
25. Mai 2016
Algab:
15.00
Toimumiskoht:
Tallinn - Kesklinn, Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus (Estonia pst 8)
Sissepääs:
Tasuta
Ootame osalisi vanuses:
1.–9. klassi õpilased
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei

Viimati muudetud Kolmapäev, 30 Märts 2016
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)