Muuseumitund: lihavõtted

Muuseumitund: lihavõtted
Algusaeg: 02. Aprill 2015
Kellele: Sobib alates koolieelikutest.
Lihavõtete kombed on sama mitmekülgsed, kui sellele pühale pandud nimed - lihavõtted, ülestõusmispühad, kiigepühad, munapühad... Kuie kooli muuseumitunnis selgitame, millest need nimetused tulevad.
Õpime sibulakoorte, kaselehtede, kõrvitsaseemnete ning tanguterade abil munade värvimist. Samuti saame teada, mis on suur nädal, palmipuudepüha, suur neljapäev, suur reede, vaikne laupäev ja ülestõusmispüha.

Kõik Eesti Vabaõhumuuseumi Kuie kooli muuseumitunnid on ettetellimisel ning toimuvad E -R kella 10:00-17:00! Pakume soodushinda neile, kes osalevad samal päeval kahes muuseumitunnis. Muuseumitunnid toimuvad eesti ja vene keeles. Lisainfo ja registreerumine telefonil 65 49 126 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Soovitame!
Kolu kõrts pakub rahvuslikke roogasid kooliõpilastele grupitellimusel soodushindadega. Küsi lähemalt: 6549 119, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Algusaeg:
02. Aprill 2015
Algab:
26. märts - 2. aprill 2015
Toimumiskoht:
Tallinn - Haabersti, Vabaõhumuuseumi tee 12, 13521 Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
3,5 €
Ootame osalisi vanuses:
Sobib alates koolieelikutest.
Kes on oodatud:
Ainult laps
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
2015-03-23
Kontaktinfo:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Korraldaja:
Eesti Vabaõhumuuseum, Kuie kool

Viimati muudetud Laupäev, 02 Aprill 2016
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)