Muinasjutupidu

Muinasjutupidu
Algusaeg: 30. November 2014
Kellele: beebid-koolilapsed (kuni 10a)
Vahva perepäev: kostüümipidu lastele koos väikese jõululaadaga! Lastele erinevad mängud-võistlused, vanematele infotund, tooeesitlused, avatud on kohvik. Kõikide osalejate vahel lähevad loosi auhinnad
Peole on oodatud nii erinevad multifilmikangelased, muinajututegelased, metsaelanikud ja mis iganes muud kostüümide esindajad. Lapsi ootame vanuses 0-10a. Erinevaid tegevusi on nii lastele kui ka vanematele!
Praeguse seisuga osalevad meie perepäeval Muinasjutupidu (30.11.14 kell 11-14) järgmised tooteesitlejad, kes on lubanud meid toetada ka oma panusega väljaloositavasse auhinnakorvi/muul moel:
1.Miisu Mütsid (Kerrit Toom) - laste ja täiskasvanute mütsid ja sallid: https://www.facebook.com/MiisuMutsid
2. Papikesa OÜ (Helle Tiismus) - mesi: http://mesi.tiismus.ee/
3. Glimm Art (Inga Ehala) - näomaalingud (hinnad 2-4€) ja Loom Band käepaelte meisterdamine (ühe asja punumine koos juhendamisega 3€): http://glimm.ee/
4. Seltskonnahing (Kristel Tammine) - seltskonna-ja lauamängud, meisterdamise komplektid, trikimängud, plastiliiv jne: http://www.seltskonnahing.ee/
Kindlasti mahuvad ära veel 1-2 esitlejat, seega tee oma pakkumine meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.!
Aitäh juba kõigile ette ära!
Algusaeg:
30. November 2014
Algab:
30.november 2014 kell 11-14
Toimumiskoht:
Harjumaa, Mudilasklubi KES AIAS, Aruküla tee 20, Jüri, Rae vald
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
3€/laps, alla-aastased ja vanemad tasuta!
Ootame osalisi vanuses:
beebid-koolilapsed (kuni 10a)
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Kontaktinfo:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Korraldaja:
Kristel Toom, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Veebileht:

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)

Viimased postitused kasutajalt Kristel Toom