Teadlaste Öö Tartu Ülikooli muuseumis

Teadlaste Öö Tartu Ülikooli muuseumis
Algusaeg: 26. September 2014
Tartu Ülikooli kunstimuuseum, Tartu tähetorn ja Tartu Ülikooli muuseum kutsuvad kõiki 26. septembril toimuvale Teadlaste Ööle nautima põnevat eriprogrammi.
Tartu Ülikooli kunstimuuseumis on teemaks terves kehas terve vaim. Juttu dieedist ja tervislikust toitumisest antiikajal, kehakultusest, ravitsemisest ja rituaalidest. Avatud on töötoad, mängida saab meditsiiniteemalist kuldvillakut ning Dr Jana Olak räägib sellest, mis on hambapasta sees.

Tartu tähetorn avab Teadlaste Öö kell 18 teaduskohvikuga.Õhtu jooksul saab meisterdada kosmoseteemalises meisterdamistoas ning toimub kolm planetaariumietendust. Lisaks saab uurida, kas Marsil on võimalik tervislikult toituda, testida oma kannatlikkust ja täpsust, osaleda infojahil ning katsetada astronaudi treeningprogrammi.

Tartu Ülikooli muuseum ja toomkiriku tornid on avatud kella 23-ni. Programm keskendub kõrvadele, kuulmisele ja helile - saab meisterdada heli tekitavaid esemeid ning Hull Teadlane viib läbi kuulmise ja helilainetega seotud eksperimente. Kell 20.30 toimub kuraatori ringkäik aastanäitusel, mida saadab viipekeele tõlk. Kell 21.30 on kõik oodatud öisele folkaeroobikale.
Algusaeg:
26. September 2014
Algab:
18.00
Toimumiskoht:
Tartumaa, Tartu Ülikooli muuseum, Tartu Ülikooli kunstimuuseum, Tartu tähetorn
Sissepääs:
Tasuta
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)