Mudilastunnid Eesti Lastekirjanduse Keskuses

Mudilastunnid Eesti Lastekirjanduse Keskuses
Algusaeg: 28. November 2022
Viimane toimumispäev: 15. December 2022
Kellele: 2–3-aastased lapsed koos vanematega
Eesti Lastekirjanduse Keskus Tallinna vanalinnas kutsub 2-3-aastasi raamatusõpru koos ema või isaga kaks korda nädalas mudilastundi, et üheskoos avastada põnevat raamatumaailma.
Raamatulapseks kasvamine algab juba õige varakult ning usume, et raamatuhuvi on peidus igas väikeses lapses. Selleks, et seda äratada ja arendada, ootab Eesti Lastekirjanduse Keskus 2-3-aastasi raamatusõpru koos ema või isaga kaks korda nädalas mudilastundi. Loeme jutte, vaatame uusi raamatuid, mängime ja meisterdame.

Lapsevanematele anname soovitusi, milliseid tähe- ja sõnamänge mängida ning kuidas lapsele sobivaid raamatuid valida. Mudilastunnid toiimuvad esmaspäeviti ja neljapäeviti ning siin saavad lapsed sõbraks raamatutega, meie keskusega ja omavahel. Tunnis osalemiseks ei ole lugemisoskus vajalik.
Algusaeg:
28. November 2022
Algab:
12–13
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pikk 73, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Perepilet 5€
Ootame osalisi vanuses:
2–3-aastased lapsed koos vanematega
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Veebileht:
Viimati muudetud Kolmapäev, 28 September 2022

Eesti Lastekirjanduse Keskus

Andmed uuendatud: 07. Jaanuar 2022

Eesti Lastekirjanduse Keskus asub muinasjutulises majas Tallinna vanalinnas. Siin saab käia huviringides, võtta koos ema ja isaga osa meie mudilastundidest ja perehommikutest, laenutada meelepärast lugemist meie raamatukogust, pidada sünnipäevi ja jõulupidusid ning uudistada vahvaid illustratsiooninäituseid.

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)