Seiklus - 26 h NETITA

Seiklus - 26 h NETITA
Algusaeg: 22. October 2022
Kellele: 7.-11.
Üks õige koolivaheaeg algab seikluslaagriga!
Mina olen jõulupäkapikk Noel ja ootan Sind koos oma kahe hea sõbraga - Tallinna giidi Age ja laagrite korraldaja Tiina-Maiga - koos seiklema

ehk vastu pidama 26 h NETITA. Saame kokku laupäeval kell 10.00. Väike Päike Mustamäe Lastehoius (Mäealuse 2/1). Mida me teeme 26 h netita? Läheme ühele ägedale matkale Pirita ürgorgu, kus on eripalgeline loodus, kord oleme jõe ääres, siis jälle männimetsas, aeg-ajalt kõnnime mäest üles ja siis jälle alla. Meile teele jäävad nii mõis, kloostrid, kalmistud, Pätsuaegne vabaõhukool, nõukogude aegsed pärandid ning üks rippsild. Ühel õigel matkasellil on kotis kaasas matkatoit ning soe matkajook. Peale matka tuleme tagasi laagrikeskusesse, kus valmistame koos õhtusöögi. Õhtul mängime erinevaid mänge ning kuna on tegemist jõulupäkapikk Noeli seiklusega, siis valmistume ette ka jõuludeks. 26 h ei jõua keegi silma lahti hoida, seega võta kaasa oma magamiskott ja madrats ning kindlasti ka padi, sest kuidas muidu me padjasõda pidada saaksime. Lapse hind 59€, mis sisaldab õhtu- ja hommikusööki ning ööbimist.

Laste vanus:
7.-11.
Keeled:
eesti
Toimumiskoht:
Tln.Mustamäe,
Algab:
22. October 2022
Toimumisaeg:
Laager algab kell 10:00
Kestvus:
26 h
Laager ööbimisega
Kohtade arv:
max 20
Hind:
59
Vajalik eelregistreerimine!
Registreerumise info:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Korraldaja:
Happy Days Travel ja Noeli Seiklused
Veebileht:
Viimati muudetud Esmaspäev, 17 Oktoober 2022
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)