Perehommik: Taavi Tõnisson

Perehommik: Taavi Tõnisson
Algusaeg: 15. October 2022
Kellele: Kogu perele
Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikule tuleb külla Taavi Tõnisson. Taavi on nelja lapse isa, näitleja ja lavastaja Eesti Noosooteatris. Uurime üheskoos Taavi lapsepõlve lemmikteoseid.
Raamatud on Taavi peres tähtsal kohal. Kaks vanemat last kuulasid õhtujutte kuni 10. eluaastani ja nüüd naudivad õhtuseid lugusid väiksemad lapsed. 20. oktoobril tähistab Lastekirjanduse Keskus ettelugemise päeva. Sellega seoses kuulame lugusid Taavi lapsepõlve ühest lemmikraamatust. Uurime, mis lugusid ta oma lastele on ette lugenud ja kui suur raamatusõber ta ise on. Pärast ettelugemist meisterdame.

---

Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikud kutsuvad väikeseid ja suuri kirjandushuvilisi raamatuseiklustest osa saama. Kohtume igal laupäeval Tallinna vanalinnas (Pikk 73) kell 12 –13.30.

Igal koosviibimisel on oma teema ning uued ja põnevad esinejad. Jutustame ja kuulame toredaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Perehommikud on hea koht, kus saada tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning uurida nende uusi raamatuid. Samuti käivad meil külas teised toredad kultuuritegelased, kes tutvustavad oma lapsepõlve lemmikraamatuid.

Olete oodatud!
Algusaeg:
15. October 2022
Algab:
12.00–13.30
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn,
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Perepilet 5€
Ootame osalisi vanuses:
Kogu perele
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Veebileht:
Viimati muudetud Reede, 14 Oktoober 2022

Eesti Lastekirjanduse Keskus

Andmed uuendatud: 07. Jaanuar 2022

Eesti Lastekirjanduse Keskus asub muinasjutulises majas Tallinna vanalinnas. Siin saab käia huviringides, võtta koos ema ja isaga osa meie mudilastundidest ja perehommikutest, laenutada meelepärast lugemist meie raamatukogust, pidada sünnipäevi ja jõulupidusid ning uudistada vahvaid illustratsiooninäituseid.

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)