Perehommik: Mirko Rajas

Perehommik: Mirko Rajas
Algusaeg: 08. October 2022
Kellele: Kogu perele
Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikule tuleb külla Mirko Rajas. Mirko on kahe lapse isa ja Eesti Noorsooteatri kunstiline juht. Üheskoos uurime tema lapsepõlve lemmikraamatuid.
Mirko on oma lastele palju ette lugenud ja on ka ise kirglik raamatusõber. Uurime temalt, milliseid raamatuid ta lapsepõlves luges ning milliseid neist ta ka oma lastele lugenud on. Ettelugemine on lapse arengus hindamatu tähtsusega. Just siit saab alguse lapse kõne areng, kirjanduslik kasvamine ja laiem kultuurihuvi. 20. oktoobril tähistab Lastekirjanduse Keskus ettelugemise päeva. Sellega seoses kuulame lugusid Mirko lapsepõlve ühest lemmikraamatust. Pärast ettelugemist meisterdame.

Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikud kutsuvad väikeseid ja suuri kirjandushuvilisi raamatuseiklustest osa saama. Kohtume igal laupäeval Tallinna vanalinnas (Pikk 73) kell 12 –13.30.

Igal koosviibimisel on oma teema ning uued ja põnevad esinejad. Jutustame ja kuulame toredaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning uurime nende uusi raamatuid ning saama teada, mida lugesid lapsepõlves meile armsad kultuuritegelased.
Algusaeg:
08. October 2022
Algab:
12.00–13.30
Toimumiskoht:
Pikk 73, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Perepilet 5€
Ootame osalisi vanuses:
Kogu perele
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Veebileht:
Viimati muudetud Neljapäev, 22 September 2022

Eesti Lastekirjanduse Keskus

Andmed uuendatud: 07. Jaanuar 2022

Eesti Lastekirjanduse Keskus asub muinasjutulises majas Tallinna vanalinnas. Siin saab käia huviringides, võtta koos ema ja isaga osa meie mudilastundidest ja perehommikutest, laenutada meelepärast lugemist meie raamatukogust, pidada sünnipäevi ja jõulupidusid ning uudistada vahvaid illustratsiooninäituseid.

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)