Perehommik: Anti Kobin

Perehommik: Anti Kobin
Algusaeg: 01. October 2022
Kellele: Kogu perele
Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikule tuleb külla Anti Kobin, kes tutvustab oma lapsepõlve lemmikraamatut. Anti on kahe lapse isa ja näitleja Eesti Noorsooteatris.
20. oktoobril tähistab Lastekirjanduse Keskus ettelugemise päeva. Sellega seoses kuulame lugusid Anti lapsepõlve ühest lemmikraamatust. Räägime, milliseid raamatuid ja kui palju meeldis talle endale lapsepõlves lugeda ning milliseid lugusid ta nüüd oma lastele loeb. Pärast ettelugemist meisterdame.

Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikud kutsuvad väikeseid ja suuri kirjandushuvilisi raamatuseiklustest osa saama. Kohtume igal laupäeval Tallinna vanalinnas (Pikk 73) kell 12 –13.30.


Igal koosviibimisel on oma teema ning uued ja põnevad esinejad. Jutustame ja kuulame toredaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Perehommikud on hea koht, kus saada tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning uurida nende uusi raamatuid. Samuti käivad meil külas teised toredad kultuuritegelased, kes tutvustavad oma lapsepõlve lemmikraamatuid. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Olete oodatud!
Algusaeg:
01. October 2022
Algab:
12.00–13.30
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pikk 73, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Perepilet 5€
Ootame osalisi vanuses:
Kogu perele
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Veebileht:
Viimati muudetud Neljapäev, 22 September 2022
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)