Perehommik. Tähemängud ja osavad näpud

Perehommik. Tähemängud ja osavad näpud
Algusaeg: 24. September 2022
Kellele: Kogu perele.
Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikud kutsuvad väikeseid ja suuri kirjandushuvilisi raamatuseiklustest osa saama. Kohtume igal laupäeval Tallinna vanalinnas (Pikk 73) kell 12 –13.30.
Igal koosviibimisel on oma teema ning uued ja põnevad esinejad. Jutustame ja kuulame toredaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Perehommikud on hea koht, kus saada tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning uurida nende uusi raamatuid. Samuti käivad meil külas teised toredad kultuuritegelased, kes tutvustavad oma lapsepõlve lemmikraamatuid. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Perehommikud saavad hoo sisse 24. septembril 2022. Hooaja esimesel kohtumisel hakkame mängima tähtedega. Otsime, peidame, seame ritta ja püüame kinni. Loeme lugusid tähtedest ja meisterdame.

Esimene hooaja perehommik 24. septembril on osalejatele tasuta hiljem perepilet 5€. Uuri lisa keskuse kodulehelt www.elk.ee

Olete oodatud!
Algusaeg:
24. September 2022
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pikk 73, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Esimene perehommik 24. sept osalejatele tasuta. Perepilet 5€
Ootame osalisi vanuses:
Kogu perele.
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Veebileht:

Eesti Lastekirjanduse Keskus

Andmed uuendatud: 07. Jaanuar 2022

Eesti Lastekirjanduse Keskus asub muinasjutulises majas Tallinna vanalinnas. Siin saab käia huviringides, võtta koos ema ja isaga osa meie mudilastundidest ja perehommikutest, laenutada meelepärast lugemist meie raamatukogust, pidada sünnipäevi ja jõulupidusid ning uudistada vahvaid illustratsiooninäituseid.

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)