Õpilasreiside sügislaager 2022

Õpilasreiside sügislaager 2022
Algusaeg: 28. Oktoober 2022
Kellele: 7-14
Õpilasreisid kutsuvad kõiki noori vanuses 7-14 sügisesse linnalaagrisse! Seiklusrohkete väljasõitude ja imetoredate sihtkohtadega laagrinädal toimub koolivaheajal, 24.-28. oktoobril.

Ootame linnalaagrisse 24.-28. oktoobril 2022 kõiki õpihimulisi ja aktiivseid noori vanuses 7-14, et sõita üheskoos osa saama Õpilasreiside põnevaimatest programmidest üle Eesti. Aastatepikkune linnalaagrite kogemus on meile näidanud, et lastele meeldib üheskoos bussis aega veeta, erinevaid kohti avastada ja ringi seigelda. Väljasõitudega linnalaager pakub noortele ka palju põnevust ja ootusärevust, sest iga päev külastame erinevaid Eestimaa kohti ja võtama ette lahedaid tegevusi. Sel sügisel külastame näiteks ennenägematut vannikino Pööraveres, saame osa pitsavalmistamise õpitoast, uudistame PROTO avastustehast ja Kalamaja muuseumi, mängime miraaklimängu Haapsalu linnuses, külastame Kaljusalu talu armsaid loomi ja Paide uhket ajakeskust Wittenstein, lisaks põgeneme menukatest Viljandi Castle Escape põgenemistubadest ja jalutame maalilistes lossimägedes. Et bussisõit kiiremini ja lõbusamalt kulgeks, on plaanis hulgaliselt kaasahaaravaid mänge, mida bussis üheskoos mängime – loomulikult turvavööga kinnitatult ja ohutusreeglitest kinni pidades. Lisaks teeb laagri eriliseks võimalus osaleda vabalt valitud programmis – olgu see ühel, kahel või kõigil viiel laagripäeval.

Laste vanus:
7-14
Keeled:
eesti vene
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn,
Algab:
28. Oktoober 2022
Kalender:
Toimumisaeg:
Esmaspäevast reedeni 9.00-16.00...18.00
Kestvus:
5 päeva
Laager ilma ööbimiseta
Kohtade arv:
20-40
Hind:
al 37 €/päev, kõikidel laagripäevadel osaledes hind 220 €/laps. Osaleda saab ka valitud päevadel, hind vastavalt valitud päevadele.
Hinnainfo veebileht:
Vajalik eelregistreerimine!
Registreeruda saab kuni:
19. October 2022
Registreerumise info:
info@õpilasreisid.ee
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
Õpilasreisid
Veebileht:
Lisaks:
Viimati muudetud Teisipäev, 20 September 2022
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)