Sinise Lõvi lõu(n)apoolik: Sinine Lõvi loeb

Sinise Lõvi lõu(n)apoolik: Sinine Lõvi loeb
Algusaeg: 21. November 2020
Kutsume lustakale perepäevale "Sinine Lõvi loeb“. Ühiselt seigeldakse mööda jäljerada ning otsitakse parimaid lasteraamatuid. Osalejad saavad juttu kuulata ja joonistada.
Kas sulle meeldis lapsena ettelugemist kuulata? Maarjamäe lossis elutsevale Sinisele Lõvile meeldib. Lõvil on täpselt 23 raamatut. Ja kuigi ta armastab ka ise aeg-ajalt lugeda ning raamatust pilte vaadata, siis kõige mõnusam on muidugi kuulata, kui keegi vahvaid lugusid ette loeb. Sinine Lõvi keerab ennast sel puhul mõnusalt kerra ning jääb vaikselt ja liikumatult lesima, et miski tema raamatukuulamise mõnu ei segaks. Vahel tuleb tal ka endal mõte mõni pilt joonistada kuuldu põhjal. Tule sinagi laupäeval perega Maarjamäe lossi, et Sinise Lõvi seltsis ettelugemisest osa saada!

Perepäeva alustab lustakas otsimismäng, et aidata Sinisel Lõvil oma laiali unustatud raamatud lossist üles leida. Seejärel kogunetakse suvesaali ning lapsed saavad ise hääletada, millist juttu kuulama hakatakse. Samas on võimalus joonistada jutule oma illustratsioon või miks mitte - portreteerida ka Sinist Lõvi! Kaasa lööma on oodatud kogu pere.
Algusaeg:
21. November 2020
Algab:
11:00 - 13:00
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pirita tee 56, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
8/6/16 eurot
Hinnainfo:
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)