Röövel Hotzenplotz

Röövel Hotzenplotz
Algusaeg: 27. Oktoober 2020
Viimane toimumispäev: 27. Oktoober 2020
Eesti Noorsooteatri pöörane röövlimürgel praevorstide ja paukseentega, Otfried Preussleri raamatu „Röövel Hotzenplotzi uued seiklused” põhjal.
On üks väike linnake, kus kõik on imehästi: sõbrad Kasperl ja Seppel püüavad kala ja teevad tempe; Kasperli vanaema praeb neile neljapäeviti vorste ja hapukapsaid; ülemvahtmeister Dimpfelmoser patrullib keskväljakul; selgeltnägija proua Schlotterbeck näeb maagilise kristallkuuli kaudu kõike, mis parasjagu maailmas toimub... Ning pritsimajas istub luku taga linnaelanike hirm, kohutav röövel Hotzenplotz.

Ühel täiesti tavalisel neljapäeval pääseb Hotzenplotz aga vabadusse ning pistab Kasperli vanaema majas nahka kõik praevorstid ja hapukapsad, mis vanaema on valmistanud Kasperlile ja Seppelile. Sõbrad seda asja juba nii ei jäta – alatu vorstivaras tuleb kinni nabida!

Algab hoogne röövlijaht, kus vahetatakse maske ja rolle, nii et keegi ei pruugi olla see, kellena alguses paistab. Sõpruse, mängurõõmu ja huumori toel saab ületada kõikvõimalikud takistused ning piiluda ka kõige hirmuäratavamate maskide taha.

Lavastus vanusele 7+
Pikkus ca 1 h 10 min
Algusaeg:
27. Oktoober 2020
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Lai 1 / Nunne 4, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)

Viimased postitused kasutajalt Eesti Noorsooteater ja Nukuteatrimuuseum