ETA Tantsukooli 14.lennu lõpulavastused “L[A]iT” & “Hõõg”

Algusaeg: 21. Oktoober 2020
ETA Tantsukool alustab hooaega 14.lennu lõpulavastustega Igal aastal toob ETA Tantsukool vaatajate ette lõpetavate kursuste diplomilavastused.
Sel aastal kostitavad noored tantsijad publikut kahe põneva lõputööga. Tantsijakoolituse kursus 3.1 “Hõõg” Mis sind põlema paneb? see hetk kui pull näeb punast värvi saunas vihaga j.lo välgu miguel kiired ja vihased surutud olukord lühike süütenöör 60m jooks põleva suu sündroom fireball kõrvenõges scooter päikesepõletus maa on laava jaanituli NÜÜD PÕLE! Lavastaja ja kursuse juhendaja: Julia Koneva Kaaslavastaja: Karoline Suhhov Tantsijakoolituse kursus 3.2 L{A}iT 3.2 kursuse lõputöö uurib ja märkab ruumi enda ümber. Avatud ruumi, ühist ruumi, isiklikku ruumi. Kes on need inimesed meie ümber, kes tekitavad meis ruumilise tunde? Milline on meie jagatud ruum? Läbi matemaatilise haru koos valgusega saame ühiselt luua geomeetria, mis uurib ruumilisi vahekordi ja vorme, olgu selleks inimesed, asupaigad, tunded, tajud või energiaväljad. Lavastaja ja kursuse juhendaja: Liisa Laine
Algusaeg:
21. Oktoober 2020
Algab:
19:00
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Hobujaama tänav 12
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Piletid Piletilevist eelmüügihinnaga 9EUR. Grupipilet alates 7 inimesest 7EUR. Tund enne algust kohapeal on pileti hind 12EUR.
Hinnainfo:
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Korraldaja:
SA Eesti Tantsuagentuur
Veebileht:
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)