CCCP Põgenemistoad

CCCP Põgenemistoad

Põgenemistuba on nagu arvutimäng, kuid selle mängimiseks pead sa koduseinte vahelt välja tulema. Põgenemistoas pead sa suhtlema oma kaaslastega ja töötama meeskonnana. Mäng tekitab inimestes heas mõttes adrenaliini ja paneb sind lahendama toas leiduvaid väljakutseid.

Põgenemistuba on tõsielupõhine põgenemismäng. Mäng on mõeldud tunni ajastes põgenemistubades 2-4 liikmelistele seltskondadele. Kohale tulles tutvustab klienditeenindaja Teile erinevate teemadega tubasid ja mängureegleid. Seejärel antakse Teile raadiosaatjad ja juhatatakse põgenemistuppa. Osadel juhtudel pannakse keegi vabatahtlik mängija hullusärki või seotakse kõigil silmad kinni. Toad on täis erinevaid vihjeid, lukke ja mõistatusi. Enamik leitud numbritest, koodidest, võtmetest avavad mõne šeifi või muu luku. Kui vihjed ja mõstatused käivad kohati üle jõu, siis raadiosaatja teel on võimalik klienditeenindajalt mängu jooksul vihjeid küsida. Vihjete lahendamiseks ja ruumidest väljumiseks on aega 60 minutit. Mängu teevad põnevamaks erinevad visuaal- ja audioefektid. Kas Teie suudate hakkama saada?

Kuni
30. September 2018
kehtib soodustus:

Septembrikuu pakkumine: Kooli alguse puhul Tallinna põgenemistoad -15% soodsamalt! Lasterikaste perede pakkumine: Tallinnas põgenemine -20%!

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)