Vauidee

Vauidee

Vauidee tegeleb iganädalaselt oma ruumides meisterdajatega, korraldab sünnipäevapidusid, suvepäevi ja jõulupidusid ning pakub temaatilisi sünnipäevalaudu!

MEISTERDUSRING

Vauidee töötuba pakub võimalust teotahet täis lastel ja noortel osaleda iganädalases tarbekunsti meisterdusringis. Töötuba annab võimaluse meisterdada oma kätega tarbeesemeid, mida hiljem on rõõm kasutusele võtta. Meisterdamisel kasutatakse võimalikult palju ja erinevaid materjale ning stiile. Tundide käigus valmivad nahast kotid, puust pildiraamid, vinüülist pildialbumid, erinevad ehted, kuumaalused jpm.


SÜNNIPÄEV MEIL VÕI TEIL

Mäletate tunnet, mis valdas teid noorena sünnipäevalisena?! Ootusärevus, täielik tähelepanu, suur rõõm sõpru kostitada.. Tänapäeval on palju lapsi kes selliseid sünnipäevi ei teagi. Rohkem tuntakse rõõmu mängutubade möllust ja unustatakse päeva eesmärk ja päevakangelane. Vauidee töötuba aitab lasteni tuua sellise eheda sünnipäeva tunde.
Sünnipäeva on võimalik korraldada kas meie juures või teie valitud kohas. Ajakava sisaldab 2 meisterdamist, soolase söömist, koogiaega, kingituste avamist ja sünnipäevast meene tegemist. Lisaks on võimalus tellida ka temaatilist sünnipäeva lauda.


ETTEVÕTTED

Vauidee aitab korraldada ka võimsaid laste jõulupidusid ja suvepäevi. Vastavalt vanusele ja grupi suurusele on võimalik korraldada erinevaid meisterdusi (tarbeesemeid) ja tellida meil ka jõuluvana ning fotograaf.

Kõik lisainfo leiab Facebookist, päringud ja mured on oodatud e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Oleme kõigeks valmis!

 

 

 

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)