Eesti Noorsooteater ja Nukuteatrimuuseum

Eesti Noorsooteater ja Nukuteatrimuuseum
Andmed uuendatud: 26. August 2020

Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab ta tajusid, peegeldab maailmatunnetust, aitab tundma õppida iseennast ja maailma. Teatri juurde kuuluvad ka Nukuteatrimuuseum ja rahvusvaheline visuaalteatrifestival Tallinn Treff, mis moodustavad teatriga sünergilise terviku

Eesti Noorsooteater on noore vaataja teater, mis kujundab noore inimese kultuuriruumi, avardab tema tajusid, peegeldab tema maailmatunnetust, aitab tundma õppida iseennast ja maailma. Teatri juurde kuuluvad ka Nukuteatrimuuseum ja Rahvusvaheline visuaalteatrifestival Tallinn Treff, mis moodustavad teatriga sünergilise terviku.

Muuseumi eesmärk on tutvustada kõike, mida teatris luuakse ja tehakse, ning pakkuda lisa õpetamismeetoditele, tutvustades nukumõtlemise meetodit kui üht enesearendamise võimalust. Lisaks püsi- ja ajutistele näitustele toimuvad muuseumis näitlemistehnikaid tutvustavaid koolitused, pakutakse loovust arendavaid haridusprogramme ning ollakse avatud nukuteatri sidumisele teiste valdkondadega. Sünnipäeva Nukuteatrimuuseumis saab kokku panna vastavalt oma soovile. Teie kasutuses on eraldi sünnipäevaruum, kuhu saab katta toidulaua (kas enda kaasa toodud või tellitud Hendriku kohvikust), peo sisustamiseks saab tellida üks kuni kaks muuseumitegevust.

Eesti Noorsooteatri peamine sihtgrupp on vaataja vanusevahemikus 5–15, kellele suunatud lavastused on oma sisu, teatrikeele ja kunstilise kvaliteedi poolest kõnekad ka täiskasvanud teatrihuvilistele. Peamisele sihtgrupile loodud lavastuste kõrval on repertuaaris alati lavastusi ka täiskasvanutele ja väiksematele lastele.

Eesti Noorsooteatri ja Nukuteatrimuuseumi mõjuväljas kasvanud inimene astub ellu empaatiavõimelise, avatud meele ja inspiratsioonist laetud isiksusena.

Soovita ka teistele :
(1 Hinne(t))

Viimased postitused kasutajalt Eesti Noorsooteater ja Nukuteatrimuuseum