Beebiviiplemine

Beebiviiplemine
Andmed uuendatud: 13. Mai 2020

Beebiviiplemine on suhtlusviis, mis annab beebidele ja väikelastele võimaluse hakata end meile arusaadavaks tegema juba enne kui nad ütlevad oma esimesed sõnad. Anname peredele võimaluse oma last ning tema vajadusi ja soove paremini mõista ning lastele võimsa positiivse suhtluskogemuse juba väga varases eas.

Beebiviiplemine on beebide muusikaring, kus õpitakse laulude, tantsude, pillimängu ja salmikeste abil eesti viipekeele viipeid. Tunnid on mõeldud tavapärase arenguga kuuljatele lastele, et pakkuda neile võimalust oma vanemate ja lähedastega suhtlemiseks enne, kui arenevad kõne ja teadlik keelekasutus. 6-18 kuused beebid on oodatud tundidesse Tartus, Tallinnas ja Võrus. Pakume ka e-õppevõimalusi peredele üle kogu eesti ning kaugemalgi!

Viiplemine toetab väikelaste normaalset arengut.

Beebid on võimelised meiega suhtlema ammu enne rääkima hakkamist. Laps ütleb oma esimesed sõnad tavaliselt umbes aastaselt, kuid kasutab žeste nagu lehvitus või käte üles sirutamine (Tahan sülle!) juba varem. Beebiviiplemine toetab loomulikku arengufaasi, kus laps ennast intuitiivselt liigutustega väljendab ning pakub lapsele ja vanemale ühiselt mõistetavaid käemärke ehk viipeid, et laiendada sõnavara ja teineteise mõistmisele kaasa aidata. 6-kuusena viiplemisega kokku puutuv beebi võib ennast esimeste viibetega väljendada juba 8-9 kuuselt, mõnel juhul veelgi varem!

Traditsiooniliselt 10 kohtumisega kursuse jooksul omandatakse sõnavara, mis sisaldab kõiki igapäevaseid teemasid alates pereliikmetest, mänguasjadest, söökidest-jookidest, transpordivahenditest, loomadest kuni emotsioonide, värvide ja muu keerukamani välja! Võimalik on osaleda ka drop-in ehk üksikkülastusega tundides või veebiseminaril, et beebiviiplemisega tutvust teha ning esimesed viiped oma kodus kasutusele võtta.

Tule proovi ise järele!
Lisainfot leiad www.beebiviiplemine.ee

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)