Lastekaitsepäev Teletornis

Lastekaitsepäev Teletornis
Algusaeg: 01. June 2024
Kellele: 1-18
1. juunil tähistame Teletornis lastekaitsepäeva. Tule kogu perega ning naudi meelelahutust ja lastekohviku maitsvat sööki. Lisaks ootab sind ees palju üllatusi.
Teletornis on käimas Prantsuse suvi ja kohal on OULALA ja tükike prantsusmaad ehk Sylvain OULALA. Paljud eestlased teavad teda kui monoratturit, kes eelmisel suvel oma üherattalisel sõitis Prantsusmaalt Eestisse. Sylvain hullutab publikut oma loomuliku sarmiga. OULALA etenduses kasutab Sylvain žongleerimiseks palle ja diablosid. Showst ei puudu ka suur üherattaline.
Lisaks põnevale tänavakunstile teeme ajalugu koos Eesti Tantsuagentuuri noortega. Esmakordselt tuleb esitlusele tantsuetendus, mis leiab aset Teletorni erinevatel korrustel. Kohal on ka Paju-Allika tall-hobune ja poni, kes lapsi sõidutavad väikese tasu eest. Sõidu hind 5 € ja tasuda saab sularahas.
Ja mudugi nagu me kõik teame “Head teha on hea”. Seega kohtab sel päeval teletorni õuel Vähiravifond Kingitud Elu annetuste kogujaid. Kõhu täidab Uulits. Tutvu programmiga: https://teletorn.ee/event/lastekaitsepaev-teletornis/
Tasuta
Algusaeg:1
01. June 2024
Toimumiskoht:
Tln.Pirita,
Sissepääs:
Tasuta
Ootame osalisi vanuses:
1-18
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Korraldaja:
Tallinna Teletorn
Veebileht:
Viimati muudetud Esmaspäev, 13 Mai 2024
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)