Pehmikud Jolly Toys

Jolly Toys pehmikud aitavad lastel ühiskonnaga kohaneda, arendada igapäevaseid oskusi, õppida suhelda ja areneda. Lemmik koer, kass või ahv annavad lapsele lohutust kurbadel hetkedel ja aitavad kohaneda elus muudatustega.
Originaalne ja meeldejääv kingitus!
Heegeldatud kvaliteetsest hüpoallergeenilisest shenille lõngast, mis on väga pehme. Silmad on täiesti ohutud, nii et ärge muretsege, et laps hammustub või tirib neid välja. Kootud teie lapsele armastuse ja soojaga.
Soovi korral tikkime mänguasjale ka nime, nime ja kuupäeva või Sinu enda poolt valitud teksti.
Palju kohe olemas tooteid, kõike ei jõua e-poodi panna, kui midagi huvitab -võtke kndlasti ühendust (kas e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või facebookis https://www.facebook.com/pehmikud/ )
Valmistame vastavalt tellija soovidele nii mänguasju kui ka muid aksessuaare. Teilt ideed ja soovid ning meilt võimalused ja teostus!
Kui soovid tellida, siis võta palun meiega ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või kasuta e-poes kontaktvormi.

Müüja kontaktid
Valmistaja nimi: Jolly Toys
Müüja nimi: Jolly Toys
Tellimine: https://www.facebook.com/pehmikud/
https://jollytoys.ee/

Veebileht:

Vastlapäevaks toredaid ideid leiad siit

Kingitusi vaata siit