Lastelaager “TERVES KEHAS TERVE VAIM” Pärlseljal (soodustuusik) 07.07-12.07.2024

Algusaeg: 07. July 2024
Kellele: 7-13
TAIMAUT LASTELAAGRID 2024

NB! Soodustuusikuid on piiratud arv, kes ees see mees!
Pärlselja asub looduslikult kaunis kohas Varbla vallas Pärnumaal. Tallinnast on kaugus 160 km Virtsu maanteed pidi sõites. Pärnust on kaugus 60 km. Pärlselja Puhkekeskuse ümber kasvavad männid ja kadakad, lähedal on valgete luidetega rand. Pärlselja lastelaager: http://www.parlselja.ee/
Võimaldame lastele palju erinevaid tegevusi vabaaja sisustamiseks, hobidega tegelemiseks, uute huvialade avastamiseks ja nendega tutvumiseks.

Erinevate tegevuste kaudu viime lapsed seikluste maailma ja läbi nende seikluste saavad selgeks ka paljud igapäevaseks eluks vajalikud oskused. Laagris viime läbi pallimängude turniire, seltskonnamänge, mõttemänge, sportmänge, rannamänge, naljamänge, seiklusmänge, käiakse meres ujumas, korraldame orienteerumis- ja maastikumängu, viime läbi isetegevuskonkursi jpm.

Lisaks toimuvad lõkkeõhtud, diskod jpm. huvitavat. Lastel on võimalik erinevate tegevuste hulgast valida endale meelepärane tegevus vabaaja sisustamiseks.

Laste vanus:
7-13
Keeled:
eesti vene inglise
Toimumiskoht:
Pärnumaa, https://parlselja.ee/
Algab:
07. July 2024
Kestvus:
6 ööpäeva
Laager ööbimisega
Kohtade arv:
120
Hind:
197
Hinnainfo veebileht:
Vajalik eelregistreerimine!
Registreeruda saab kuni:
05. July 2024
Registreerumise info:
52 04 057, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
TAIMAUT MTÜ
Veebileht:
Viimati muudetud Neljapäev, 30 Mai 2024
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)