Perehommik: lapsepõlve lemmikraamat - Maarja Johanna Mägi

Perehommik: lapsepõlve lemmikraamat - Maarja Johanna Mägi
Algusaeg: 20. April 2024
Kellele: 3-90
Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikule tuleb oma lapsepõlve lemmikraamatust rääkima näitleja Maarja Johanna Mägi.
Maarja on näitleja teatrilaval, filmis ja tele-ekraanil. Lastele ongi ta tuttav just Luisena, kes Oliveriga koos laste-ekraanis seikluslikke mänge mängib. Perehommikul uurime, kas ja milliseid raamatuid ta lapsepõlves luges ja milline lugeja temast tänaseks saanud on.

Ettelugemine on lapse arengus hindamatu tähtsusega. Just siit saab alguse lapse kõne areng, kirjanduslik kasvamine ja laiem kultuurihuvi. Sellega seoses kuulame lugusid Maarja lapsepõlve ühest lemmikraamatust. Pärast ettelugemist meisterdame.

***

Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikud kutsuvad väikeseid ja suuri kirjandushuvilisi raamatuseiklustest osa saama igal laupäeval Tallinna vanalinnas (Pikk 73) kell 12–13.30.

Igal koosviibimisel on oma teema ning uued ja põnevad esinejad. Jutustame ja kuulame toredaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Perehommikud on hea koht, kus saada tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning uurida nende uusi raamatuid. Samuti käivad meil külas teised toredad kultuuritegelased, kes tutvustavad oma lapsepõlve lemmikraamatuid. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Perepilet 8€. Hilinejaid sisse ei lasta. Uuri lisa keskuse kodulehelt www.elk.ee

Olete oodatud!
Algusaeg:1
20. April 2024
Toimumise info:
12.00-13.30
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pikk 73, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Perepilet 8 eurot
Hinnainfo:
Ootame osalisi vanuses:
3-90
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Korraldaja:
Eesti Lastekirjanduse Keskus
Veebileht:
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)