Sakala tee matk 2024

Sakala tee matk 2024
Algusaeg: 17. March 2024
Kellele: 5-...
Osale matkal! Puhkekohas pakume teed ja küpsiseid. Saeveskis ootavad matkajaid lõke, tee ja suupisted ning aasta looma, lindu, orhideed ja sammalt tutvustav väljapanek.

17. märtsil algusega kell 10.00 toimub Vanaõuelt Kurgjale C. R. Jakobsoni surma-aastapäevale pühendatud traditsiooniline matk "Sakala teel", mida korraldavad ühiselt RMK Külastuskorraldusosakonna Lõuna-Eesti piirkond ja SA Eesti Maaelumuuseumid/C. R. Jakobsoni Talumuuseum.

Matka alguspunkt on Viljandimaal, Põhja-Sakala vallas Vanaõue Puhkekeskuse vastas Sakala tee matkaraja alguses.
Puhkepausid on Maltsaarel ja Saeveskis. Maltsaare puhkekohas pakume teed ja küpsiseid. Saeveskis ootavad matkajaid lõke, tee ja suupisted ning aasta looma, lindu, orhideed ja sammalt tutvustav väljapanek.

Iga matkal osalenu saab finišis medali. Kurgjal C. R. Jakobsoni Talumuuseumi rehetoas ootab matkalisi soe supp ja tee. Osalejatele on veski, aida, sauna ja lauda külastamine tasuta, häärberis püsinäitusega tutvumine on poole hinnaga.

Tänavu on RMK poolt organiseeritud buss Kurgjalt Vanaõuele matka alguspunkti. Buss väljub Kurgja bussipeatusest kl 9.20 ning vajalik on eelregistreerimine. Transporti vajavate inimeste arvu palume märkida registreerimisvormis! Autod saab parkida Kurgja parklatesse.

Matka osalustasu on 6 € (koolieelikud tasuta). Osalustasu kogutakse matka alguspunktis. Matkal osalemiseks täita registreerimisvorm: https://forms.office.com/e/0HuKMLxckn
Algusaeg:1
17. March 2024
Toimumise info:
10.00-...
Toimumiskoht:
Pärnumaa, Viljandimaa, Kurgja, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa, 87612
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
6 €, koolieelikud tasuta
Ootame osalisi vanuses:
5-...
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
14. March 2024
Registreerimise veebileht:
Korraldaja:
C. R. Jakobsoni Talumuuseum
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)