Perehommik Polina Tšerkassovaga

Perehommik Polina Tšerkassovaga
Algusaeg: 26. November 2022
Kellele: Kogu perele
Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikule tuleb sel korral oma muinaslugudega külla jutuvestja ja muusik Polina Tšerkassova.
Polina on loonud erilise jutuvestmise viisi, kus tõsielulood põimuvad koduste või kaugetel maadel kuuldud muinasjuttudega ja mida saadab tema enda loodud muusika.

----

Eesti Lastekirjanduse Keskuse perehommikud kutsuvad väikeseid ja suuri kirjandushuvilisi raamatuseiklustest osa saama igal laupäeval Tallinna vanalinnas (Pikk 73) kell 12–13.30.

Igal koosviibimisel on oma teema ning uued ja põnevad esinejad. Jutustame ja kuulame toredaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Perehommikud on hea koht, kus saada tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning uurida nende uusi raamatuid. Samuti käivad meil külas teised toredad kultuuritegelased, kes tutvustavad oma lapsepõlve lemmikraamatuid. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

Olete oodatud!
Algusaeg:
26. November 2022
Algab:
12–13.30
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Pikk 73, Tallinn
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Perepilet 5€
Ootame osalisi vanuses:
Kogu perele
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Korraldaja:
Eesti Lastekirjanduse Keskus
Veebileht:
Kontaktid:
Viimati muudetud Esmaspäev, 05 Detsember 2022

Eesti Lastekirjanduse Keskus

Andmed uuendatud: 07. Jaanuar 2022

Eesti Lastekirjanduse Keskus asub muinasjutulises majas Tallinna vanalinnas. Siin saab käia huviringides, võtta koos ema ja isaga osa meie mudilastundidest ja perehommikutest, laenutada meelepärast lugemist meie raamatukogust, pidada sünnipäevi ja jõulupidusid ning uudistada vahvaid illustratsiooninäituseid.

Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)