Huvipäev „Veidrad loomad“

Huvipäev „Veidrad loomad“
Algusaeg: 26. November 2022
Kellele: 5-17
Kas Sa tead, kuidas loomad käituvad? Kuidas saavad hakkama veeloomad või õhus lendavad linnud või mullas kaevuvad putukad? Novembrikuu huvipäeval leiame nendele küsimustele vastused.
Laupäeval, 26. novembril toimub loodusmuuseumis huvipäev, kus seekord räägime veidratest loomadest. Huvipäeval „Veidrad loomad“ mängime muuseumis otsimismängu, kus uurime loomade omapäraseid kohastumusi eluks erinevates elupaikades – vees, õhus ja mullas. Ürituse jooksul saab osa võtta põnevatest geoloogia ja meisterdamise töötubadest. Samuti tutvume loodusmuuseumi elavnurgas lemmikloomadega.

Geoloogia töötoas uurime erilise kuju või ehitusega varasemast ajast pärit kivistisi – meriliiliaid ja trilobiite. Paneme nad mikroskoobi alla ja räägime, kes või mis nad sellised on.

Meisterdamise töötoas valmistame kirevaid putukaid ja madu. Samuti valmib ühe looma ruumiline portree – oma tehtud meisterdused saab igaüks kaasa võtta.

Loodusmuuseumi elavnurga lemmikloomadega – püütoni, roheleeguani, kilpkonnade, tarantli ja kaladega – tutvume kell 11.30 ja 13.30.

Huvipäev „Veidrad loomad“ toimub 26. novembril kell 11.00–15.30 Tartu Ülikooli loodusmuuseumis. Huvipäeva toetab SA KIK.
Algusaeg:
26. November 2022
Algab:
11-15.30
Toimumiskoht:
Tartumaa, Vanemuise 46, Tartu
Sissepääs:
Tasuline
Ootame osalisi vanuses:
5-17
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Korraldaja:
Tartu Ülikooli loodusmuuseum
Veebileht:
Soovita ka teistele :
(0 hinnangut)