Virtuaalne beebide võimlemistund 6-11k "Pallid"

Virtuaalne beebide võimlemistund 6-11k "Pallid"
Algusaeg: 31. Mai 2020
Viimane toimumispäev: 31. Mai 2020
Kellele: 6-11k beebid
Beebi kehalise tegevuse eesmärk on toetada lapse arengut tema vanusest sõltuvalt. Liikumisvajadus on lastele omane ja rõõmu tegev maast-madalast ning seda meie tund pakubki.

Võimlemistunnis "Pallid" keskendume harjutustele suure fitnessipalliga. 6-11-kuused lapsed on kõige keerulisem vanus, keda "kaugjuhtida". Harjutuste juures jagab õpetaja nippe, kuidas lapse arengut silmas pidades harjutusi sooritada.

Vajalikud vahendid: suur fitnessipall.

6-11-kuuste beebide tunnid keskenduvad füüsilisele arendamisele. Samm-sammult õpime juurde keerulisemaid harjutusi. Vastavalt keha arengule pöörame tähelepanu kas siis käte tugevdamisele või näiteks käima hakkamisel teeme tugevamaks jalad. Suur rõhk on akrobaatikal, mis põnnidele siirast rõõmu pakub. Vastavalt laste arenemisele kaasame tundidesse erinevaid vahendeid (pallid, rõngad, poomid, matid) ja läbi vahvate mängude-tantsude õpetame lapsi neid käsitlema ning nendega lustima, saateks lõbus muusika.

Hind: ühe virtuaalne tunni hind on 5 eurot. Ligipääsu virtuaalsesse tundi saab osta Väike Päike kodulehelt https://www.lasteklubi.ee/virtuaalne-huviring/voimlemistund-pallid/
Algusaeg:
31. Mai 2020
Toimumiskoht:
Veebis - eelsalvestatud video,
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Ühe tunni hind on 5 eurot. Tund on ostmise hetkest alates järelvaadatav 7 kalendripäeva.
Ootame osalisi vanuses:
6-11k beebid
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Kontaktinfo:
Ligipääsu virtuaalsesse tundi saab osta Väike Päike kodulehelt. Küsimuste või takistuste tekkimisel kirjuta This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või helista tel 505 0941.
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
Väike Päike Huvikool
Veebileht:
Veebileht:
Kuni
31. Mai 2020 kehtib soodustus:
Võimalik on soetada kuupakett:
- hind 15 eurot
- sisaldab 4 erineva sisuga võimlemistunni videot
- iga nädal uus järelvaadatav video
Rate this item
(0 votes)