Tule beebiga: salsatants & hingejutud

Tule beebiga: salsatants & hingejutud
Algusaeg: 28. Veebruar 2020
Viimane toimumispäev: 28. Veebruar 2020
Armas naine,Tule naudi vahvaid reedehommikusi koosviibimisi lõbusa salsamuusika ja hingekosutava loenguga. Salsamuusika ja -tants (ning ka teised ladina-ameerika rütmid) on positiivsed ja kaasakiskuva
Haara beebi sülle ja luba muusikal end kanda - naudi beebi süles tantsimist ning õpi selgeks baassammud salsas, bachatas jne! Vahva on nii Sul kui lapsel :)

Selleks, et pakkuda lustlikule tantsimisele tasakaaluks ka südamlikku hingekosutust (mis beebimaailmas olles ära kipub kaduma, kuid mida iga ema hädasti vajab), on igal koosviibimisel ka loengu ja vestlusringi osa. Iga kord keskendume ühele olulisele teemale (õnn, armastus, usaldus, elurõõm, julgus jne), et anda Sulle inspiratsiooni elu nautimiseks, armastuseks ja unistamiseks. Sest kuigi ema roll on oluline, siis on sama oluline hoida ka ennast, olla õnnelik ja iseseisev.

Ootame Sind ja Sinu kuni 1-aastast beebikest salsatantsule ja hingejutule alates VEEBRUARIST igal REEDEL kell 10:00-11:15 Pesakeses Viimsis
Korra tasu on 15€, tasudes korraga 4-korra eest, maksad vähem – 50€.

Eelnev salsa, tantsimise või muu oskus pole oluline. Lihtsalt tule, võta oma armas beebi ning nautige mõlemad – tema muusikat ja Sinu süles tantsimist.
Algusaeg:
28. Veebruar 2020
Algab:
10.00-11.30
Toimumiskoht:
Viimsi, Nelgi tee 5-17
Sissepääs:
Tasuline
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Kontaktinfo:
https://www.pesakeviimsis.ee/event-details/tule-beebiga-salsatants-hingejutud
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
Pesake Viimsis
Veebileht:
Veebileht:
Last modified on Thursday, 06 February 2020
Rate this item
(0 votes)