14. Rahvusvaheline Jõuluturg

14. Rahvusvaheline Jõuluturg
Algusaeg: 24. November 2019

TALLINNA RAHVUSVAHELINE NAISTEKLUBI KUTSUB KÕIKI OMA IGA- AASTASELE HEATEGEVUSLIKULE JÕULUTURULE! Sel aastal toimub rahvusvaheline jõulubazaar pühapäeval, 24. Novembril, 2019 kella 13.00-st kuni 18.0

Tule ja naudi elavat, perekeskset pärastlõunat ning soorita oma jõuluostud valides eriliste käsitööesemete, disainitud kingituste ning rahvusvaheliste kaupade vahel, toetades samal ajal oma ostudega laste ning naiste heaolu edendavaid organisatsioone, näiteks: SOS Lasteküla jt. Lisaks külastab meid ka jõuluvana isiklikult ning on avatud laste tegelusnurk noortele külastajatele. Rohkem kui 24 riigi saatkonnad ning nende esindajad müüvad isuäratavaid toite ja jooke ning ainulaadseid kingitusi, mis pärinevad nende kodumaade kultuuridest. Ka sel aastal leiab aset Vaikne Oksjon, kus tulevad enampakkumisele vaimustavad tooted, mis pärinevad meid toetavatelt firmadelt ning ettevõtetelt. Samuti on võimalus võita toredaid auhindu ka Õnneloosiga. Sissepääs tasuta! Kogu heategevusliku jõuluturuga kogutud raha läheb Eestis tegutsevate laste ning naiste heaolu edendavate organisatsioonide toetuseks.

Algusaeg:
24. November 2019
Algab:
13:00-18:00
Toimumiskoht:
Tln.Kesklinn, Kultuurikatel, Põhja puiestee 27a, 10415 Tallinn
Sissepääs:
Tasuta
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Korraldaja:
TALLINNA RAHVUSVAHELINE NAISTEKLUBI (IWCT)
Veebileht:

14-ЫЙ МЕЖДУНАРОДНЫЙ РОЖДЕСТВЕНСКИЙ БАЗАР

ТАЛЛИННСКИЙ МЕЖДУНАРОДНЫЙ ЖЕНСКИЙ КЛУБ ПРИГЛАШАЕТ ВСЕХ НА СВОЮ ЕЖЕГОДНУЮ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНУЮ РОЖДЕСТВЕНСКУЮ ЯРМАРКУ! В этом году Международный Рождественский базар пройдет 24 ноября, с 13.00-18.00 в KULTUURIKATEL, по адресу Põhja puiestee 27a, 10415 Tallinn. Приходите и насладитесь семейным днем, совершая рождественские покупки и тем самым поддерживая детские и женские благотворительные организации, такие как: Детская деревня SOS и многие другие. На выбор будут представлены изделия ручной работы, дизайнерские подарки и предметы интерьера, а наших маленьких гостей ждет детская комната, полная развлечений, где их, конечно же, навестит Дед Мороз. На ярмарке будут представлены более 24 посольств со всего мира, где посетители смогут приобрести национальные сувениры и сладости, домашнюю выпечку, предметы искусства и ремесла, попробовать удачу в благотворительной лотерее и поучаствовать в тихом аукционе. Вход свободный!

Last modified on Monday, 11 November 2019
Rate this item
(0 votes)