Töötuba "Mosaiigi laupäev": Advendi-ingel

Töötuba "Mosaiigi laupäev": Advendi-ingel
Algusaeg: 30. November 2019
Kellele: 7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla.
Novembrikuises MOSAIIGI LAUPÄEVA töötoas mosaiigime advendikaunistusena inglikese.

Materjaliks kasutame, õigemini taaskasutame, vanu keraamilisi ja portselannõusid. Õpime nõusid tükeldama, proovime järgi erinevaid tange, kavandame ornamentide ja detailide paigutuse, kinnitame tükid liimiga ja viimistleme tulemuse. Kodus jääb vaid järgmisel päeval (siis on ese kuivanud) see lõplikult puhastada.

MOSAIIGI LAUPÄEV on iga kuu viimasel laupäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma. Iga kord teeme midagi uut ning tutvustame erinevat tehnikat.
Algusaeg:
30. November 2019
Algab:
12:00
Toimumiskoht:
Tln.Põhja-Tln,
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Kui tuled üksi - 30 eur, kui tuled sõbra/ lapsega - 50 eur, kui tulete kolmekesi - 75 eur. Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste.
Ootame osalisi vanuses:
7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla.
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
28. November 2019
Kontaktinfo:
Palume kindlasti registreeruda, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka sooja teed ja suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks. Lisainfo ja registreerimine: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 5226456 Ell
Korraldaja:
Kalamaja mosaiigistuudio
Veebileht:
Rate this item
(0 votes)