Töötuba "Mosaiigi laupäev": Gordioni sõlm

Töötuba "Mosaiigi laupäev": Gordioni sõlm
Algusaeg: 28. September 2019
Kellele: 7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla.
MOSAIIGI LAUPÄEV on iga kuu viimasel laupäeval toimuv 3-4 tunnine töötuba. See on mõnus võimalus tulla koos sõbranna/sõbra, abikaasa, ema või lapsega ühistegevuses loovalt aega veetma.

Mosaiigi laupäeva töötoas laome seekord mosaiigiks “võimatu” sõlme e Gordioni sõlme. Selle sassiaetud rihmadest sõlmega oli muistses Früügia pealinnas Gordioni kindluses legendaarse kuninga Gordiose sõjavanker posti külge seotud. Legendi järgi pidi see, kes sõlme lahti saab, saavutama võimu kogu Väike-Aasia üle. Aleksander Suur raius 334/333 a eKr mõõgaga sõlme läbi. (Antiigileksikon 1983)
Algusaeg:
28. September 2019
Algab:
12:00
Toimumiskoht:
Tln.Põhja-Tln,
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Kui tuled üksi - 30 eur, kui tuled sõbra/ lapsega - 50 eur, kui tulete kolmekesi - 75 eur. Hinna sees on töövahendid, kõik materjalid, tee-kohvi ning väike suupiste.
Ootame osalisi vanuses:
7-13-aastastel lastel palume kindlasti tulla koos täiskasvanud saatjaga, kes saab keerulisemate tegevuste juures abiks olla.
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Rregistreeruda saab kuni:
26. September 2019
Kontaktinfo:
Palume kindlasti registreeruda, et teaksime valmis panna nii materjale kui ka sooja teed ja suupisteid kõigile. Koha õpitoas tagab ettemaks.
Registreerumise veebileht:
Korraldaja:
Kalamaja mosaiigistuudio
Veebileht:
Rate this item
(0 votes)