Tartmusi YliCool perepäev

Tartmusi YliCool perepäev
Algusaeg: 13. Mai 2017
YliCool ja Tartmus teevad 13.05 Tartus koos laheda perepäeva, mille tulemusena valmib Sinu lapse joonistusest postkaart, mille saab saata postiga kasvōi maale vanaemale.
Tartu kõige lastesõbralikum restoran ja Tartu kunstimuuseum kutsuvad kõiki peresid 13. mail ühisele perepäevale, mis algab Tartmusis ning lõppeb YliCoolis. Päeva jooksul peab pere muuseumis lahendama lustakaid ülesandeid, et lõpuks finišipunktis enda looming maitsva magustoidu vastu vahetada.

Päev algab Tartu Kunstimuuseumi viltuses majas Raekoja platsil, kus ootavad ees lõbusad ülesanded nii pere väiksematele kui ka lapsevanematele. Näiteks saab kehastuda mõneks tegelaseks näitusesaali maalilt või mõelda välja, millisest superkangelasest võiks Tartus abi olla.

Perepäev jätkub muuseumist vaid mõnesaja meetri kaugusel kohvik-lounge’s YliCool, kus saab muuseumis joonistatud pildi või tehtud foto ettenäitamisel täiesti tasuta maitsta laste lemmikut Kirjut Koera või Kass Arturit. Või mõlemat! YliCooli suures lastetoas saavad lapsed veel allesjäänud mängulusti ära kasutada ning vanemad endale kosutavat kohvipausi lubada.

Perepäev algab kell 12 ning kestab 17ni.
Algusaeg:
13. Mai 2017
Toimumiskoht:
Tartumaa, algab Tartmusis ning lõppeb YliCoolis
Sissepääs:
Tasuline
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Veebileht:
Last modified on Wednesday, 10 May 2017
Rate this item
(0 votes)