35. Tartu Rattaralli lasteüritus

35. Tartu Rattaralli lasteüritus
Algusaeg: 28. Mai 2016
28. mail toimub Tartu kesklinnas 35. Tartu Rattaralli lasteüritus, mis ootab osalema kõiki lapsi ning koolinoori. Üritusel ei selgitata võitjaid, kuid kõik osalejad saavad medali, diplomi ja auhinna.
Tartu Rattaralli TILLUsõitudel (eelkooliealistele) saab valida 500 meetri ja 1,1 km raja vahel ning MINIrallil saab valida 5,2 km ning 10,5 km distantside vahel (kooliealistele).

Esimene start antakse kell 11.00 Turu tänava alguses, Statoili ja McDonaldsi kõrval. Rajad kulgevad Tartu kesklinnas, osaliselt ka mõned tunnid hiljem professionaalidele mõeldud Tartu Grand Prix rajal. See on lastele ja noortele suurepäraseks võimaluseks proovida proffide rada!

Tartu Rattaralli lasteüritused on oma 4000 osalejaga kindlasti üks suurimad just lastele mõeldud rattaüritusi maailmas.

Lisaks rattasõidu nautimisele, annab üritus võimaluse noortel osaleda suurel rahvaspordiüritusel ja saada kogemust suures grupisõidus.

Lisaks saavad nad end panna proovile Tartu linna tänavatel, mis tavapäevadel on avatud autoliiklusele, kuid selle ürituse ajal avatud vaid ratturitele.
Algusaeg:
28. Mai 2016
Algab:
11.00-13.00
Toimumiskoht:
Tartumaa, Tartu linn, Turu tänava algus, kesklinn
Sissepääs:
Tasuta
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei
Kontaktinfo:
Eelregistreerimine internetis on soovituslik. Rohkem infot: https://tartumaraton.ee/et/yritused/rattaralli/35/lasteyritused/
Last modified on Thursday, 11 August 2016
Rate this item
(0 votes)