Loomakaitsepäev Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla

Loomakaitsepäev Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla
Algusaeg: 05. Oktoober 2014
Oktoobris tähistatakse Rahvusvahelist loomakaitsepäeva. Kutsumegi Sind sel puhul Kadrioru lastemuuseumisse Miiamilla, et üheskoos mõelda rõõmudele ning muredele seoses meie armsate sõprade loomadega.
PEREPÄEVAL ON KAVAS:
•Haridusprogramm „Emme, ma tahan endale koera või vähemalt kassi“, kus õpime, missugused erinevad vajadused on kassidel ja koertel. Saame teada, millised on loomapidamise reeglid Tallinnas ja millele tuleks kindlasti mõelda enne kui võtta koju lemmikloom. Kõige selle teada saamisel ja küsimustele vastamisel on abiks meie külaline Tallinna Loomade Varjupaiga juhataja Larissa Kozõreva.
•Kohtumine teraapiakoertega. Tublid ja lastesõbralikud teraapiakoerad ja nende omanikud tutvustavad oma väga tähtsaid tegemisi. Lisaks sellele on teraapiakoerad lubanud näidata lastele ka vahvaid trikke.
•Meisterdame põnevaid mänguasju kassidele ja koertele. Valminud mänguasjad saavad lapsed viia koju oma lemmikule või kinkida mõnele teisele vahvale neljajalgsele sõbrale.
•Õpetlikes ja lõbusates mängudes saavad lapsed lahendada ülesandeid, millega tuleb loomaomanikel tihti ka päriselus kokku puutuda.
•Põnev otsimismäng.
50% PILETITULUST LÄHEB ANNETUSEKS KODUTUTELE LOOMADELE
Algusaeg:
05. Oktoober 2014
Kestab:
12.00-15.00
Toimumiskoht:
Harjumaa, Kadrioru lastemuuseum Miiamilla
Sissepääs:
Tasuline
Hind:
Üksikpilet 5 eurot, perepilet 10 eurot. 50% PILETITULUST LÄHEB ANNETUSEKS KODUTUTELE LOOMADELE!
Ootame osalisi vanuses:
igas vanuses külastajad
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
ei

Rate this item
(0 votes)