33. Tartu Jooksumaratoni lasteüritused

33. Tartu Jooksumaratoni lasteüritused
Algusaeg: 09. Mai 2015
Laupäeval, 9. mail toimub 33. Tartu Jooksumaratoni lasteüritus, mis oma osalejaskonnaga on suurim lastele mõeldud jooksuüritus Baltikumis. 4. maist on avatud üritusele registreerimine internetis.
Tartu Tähtvere Spordipark on laupäeval Emajõe ääres valmis vastu võtma ligi 4500 jooksusõpra. Oodatud on nii eelkooliealised kui ka kooliealised, sest jõukohaseid distantse jagub kõigile. Toimuvad TILLUjooks 400 ja 850 meetri pikkuste distantsidega ning MINImaraton 2 km pikkuse distantsiga, mis kulgeb ka mööda Emajõe äärt.

Registreerimine ja osalemine lastele on üritusel tasuta. Kõik osalevad lapsed saavad jooksu lõppemisel medali, diplomi ja väikese auhinnakoti.

Lisaks oodatakse laupäeval Tähtvere Spordiparki tuhatkond osalejat heategevuslikule Heateo jooksule, mille eesmärk on koostööpartnerite kaasabil aidata ülekaalulistel lastel jõuda tervislike eluviisideni.

Lisainfo lasteürituste kohta: https://www.tartumaraton.ee/et/yritused/jooksumaraton/33/lasteyritused/

Lisainfo Heateo jooksu kohta: https://www.tartumaraton.ee/et/yritused/jooksumaraton/33/heateojooks/

Võta laps kaasa ning tule ise ka osalema!
Algusaeg:
09. Mai 2015
Algab:
11.00-13.00
Toimumiskoht:
Tartumaa, Tähtvere Spordipark
Sissepääs:
Tasuta
Kes on oodatud:
On võimalik osaleda koos lapsega
Kas on vajalik eelregistreerimine:
jah
Kontaktinfo:
Internetis on registreerimine avatud kuni 07.05. kell 17:00. Hiljem saab registreerida võistluskeskuses või vahetult enne üritust kohapeal.

Last modified on Sunday, 03 May 2015
Rate this item
(4 votes)